Монтаж покрівельних матеріалів

Дах - являється одним із самих важливих елементів будівлі. Покрівля захищає стіни та фундамент споруди від атмосферних впливів і вітру. Покрівельні матеріали та аксесуари мають бути якісні і надійні. Особливу увагу приділяємо кваліфікованому монтажу покрівельної системи в цілому.

Наша компанія рекомендує натуральну черепицю. Такий вид покрівельних матеріалів пройшов випробовування часом, являється абсолютно екологічно чистим та безпечним для здоров’я. Термін служби керамічної черепиці становить більше 100 років !

Водостічна система призначена для організованого відводу води у зливні жолоби. Ми надаємо перевагу металевим системам водовідводу, що позначається строком експлуатації, а також на зовнішній вигляд та її практичність. Якісні металеві водостічні системи не вигорають від ультрафіолету та ефективно виконують свої функції.

Гідро-паро ізоляційні мембрани, мінераловатний утеплюючий матеріал, дахові аксесуари, мансардні вікна це все також важливі елементи надійного та міцного даху. Від якості яких буде залежати довговічність покрівельної системи.