Останні проекти

Баня зі зрубу

Абсолютно автономна екологічно чиста дерев'яна лазня виготовлена в ручну. Зруб наділений системою розумний будинок. Завдяки сучасним технологіям господар дистанційно може керувати процесом нагріву каміну. Сучасний дикий зруб.

Загальна площа

55 м2

Сімейний будинок

Один з най улюбленіших проектів нашої команди. Збудований теслярами у Закарпатті служить вірою і правдою молодій сім'ї в Одесі. Практичний в середині класичний дерев'яний зруб високої якості.

Загальна площа

112 м2

Родинний маєток

Авторський проект розроблений для великої Родини власника дерев'яного зрубу. Ексклюзивний дизайн архітектури, що в поєднанні з кваліфікованим будівництвом, разом створюють комфортний простір для відпочинку та життя сім'ї Замовника.

Загальна площа

300 м2

Наші переваги

1

Відповідальність

Ми, з великою повагою відносимося до наших Замовників, тому плідно виконуємо свою роботу! Збудувати дерев'яний зруб преміум класу, дотримуючись норм та правил у будівництві, за довірливих відносин, стало нашим життєвим кредо. Кожен збудований нами зруб, радує око свого господаря і наділяє почуттям внутрішньої гармонії спокою.

2

Працьовитість

Реалізація всіх наших проектів, безпосередньо залежить від грамотного підходу до справи та ретельного виконання роботи з будівництва дерев'яних зрубів. Нам під силу отримати бажаний результат в очікуванні Замовників з якості фінального продукту. Тільки з любов'ю до улюбленого діла для успішного завершення будівництва!

3

Цілеспрямованість

Досягаючи результатів в галузі будівництва дерев'яних зрубів, наша компанія Гратіс-Дім, відкриває нові перспективи розвитку стародавнього ремесла в Україні. Чіткий алгоритм діяльності - зокрема сприяє цьому процесу, поєднуючи традиції дерево будівництва з сучасними інноваційними технологіями.

Процес будівництва

Ми зняли Відео про те, як створюється будинок

Галерея